Domki

Decydując się na nocleg w  niewielkim, mobilnym domku na kołach z rodziny Tiny House otrzymujecie przemyślane rozwiązania przestrzenne, które sprawią, że czas w nim spędzony jest czystą przyjemnością.

Wszystko to na zjawiskowo usytuowanym półwyspie, okalanym wodami Jeziora Przywidzkiego, które otoczone jest przepięknymi lasami, w których nie brakuje ukrytych atrakcji.  Każdy z domków, które oferujemy jest inny. Wyjątkowe również są ich nazwy – zaczerpnięte z nazw ziół, które mają lecznicze właściwości.

Tiny House RUMIANEK

Domek pomimo braku antresoli jest bardzo przestronny. Przeznaczony dla 2 osób. W tym tiny prócz łazienki jest jedno pomieszczenie wypoczynkowo-sypialnianie z podwójnym łóżkiem. Marzy się Wam oglądanie gwiazd leżąc i mając za oknem wodę ? Ten domek jest dla Was.

Uzupełnienie domku stanowi aneks kuchenny w którego skład wchodzi kuchenka mikrofalowa, płyta elektryczna, lodówka oraz blat roboczy, który może posłużyć przy porannym śniadaniu

Tiny House Macierzanka


Macierzanka pomimo jednego pomieszczenia sprawdzi się idealnie dla 5 osobowej rodziny . W domku na parterze znajduje się rozkładana kanapa narożna z miejscem noclegowym dla 2 osób, TV Netflix, pojemny aneks kuchenny  – płyta indukcyjna, zmywarka, lodówka, pełne wyposażenie naczyń i przyborów kuchennych oraz łazienka – prysznic, pralka, pojemna zabudowa łazienkowa. Kolejne trzy miejsca noclegowe znajdują się na dwóch antresolach, które są zlokalizowane po obu stronach domku.

Tiny House Mak

Dla bardziej wymagających mamy wyjątkowy domek o powierzchni 18m2  z podwyższonym standardem. Domek utrzymany w stylu boho, przeznaczony jest dla maksymalnie 4 osób.

Na dużym materacu na antresoli jest miejsce do spania dla dwóch osób. Dla kolejnych 2 osób w domku znajduję się wygodna, rozkładana kanapa. Aneks kuchenny zaopatrzony jest w płytę elektryczną, piekarnik,  garnki, lodówkę oraz zmywarkę. Domek wyposażony jest w rzutnik wraz z dostępem do platformy  streamingowej Netflix.  Największym atutem domku jednak jest kominek i duże okna skierowane na Jezioro Przywidzkie przez, które można podziwiać zachód słońca.

Tiny House Tymianek

Jeden z waszych ulubionych domków 4 osobowych. Na parterze znajduje się łazienka oraz dwa pomieszczenia, które mogą stać się jednym. Zamykany salonik z rozkładaną kanapą oraz drugie pomieszczenie z aneksem kuchennym oraz dużym stołem. Na antresoli znajduje się duży materac dla dwóch kolejnych osób. Uroku

Tymiankowi dodają kolorowe dodatki. Na wyposażeniu aneksu kuchennego jest płyta kuchenna, zmywarka i akcesoria kuchenne.

W domku tymianek obowiązuję zakaz zwierząt.

Tiny House Nagietek

Większy kąt nachylenia dachu zapewnia przestrzenne pomieszczenie na piętrze. Domek Tiny Nagietek przeznaczony jest dla  4 osób. 

Na wyposażeniu jest wygodna, rozkładana kanapa dla dwóch osób, aneks kuchenny (płyta indukcyjna, czajnik,  naczynia, sztućce, garnki), dwa miejsca noclegowe na antresoli, łazienka z prysznicem.  Dzięki  dużej ilości okien, nie ma poczucia braku przestrzeni. W tym domku znajdziecie również stół, który z łatwością rozłożycie do kolacji.

Tiny House Przytulia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom do naszych domków dołączyła Przytulia- domek bez antresoli ale z wydzieloną, zamykaną sypialnią. Domek Tiny Przytulia przeznaczony jest dla  2  osób. 

Na wyposażeniu jest wygodna, rozkładana kanapa, aneks kuchenny (płyta indukcyjna, czajnik,  naczynia, sztućce, garnki), dwa miejsca noclegowe w oddzielnej sypialni, łazienka z prysznicem.

Tiny House Mniszek

Dla większej rodziny lub grupy przyjaciół posiadamy  Tiny Mniszek. W domku na parterze znajduje się rozkładana kanapa narożna z miejscem noclegowym dla 2 osób, TV Netflix, pojemny aneks kuchenny  – płyta indukcyjna, zmywarka, lodówka, pełne wyposażenie naczyń i przyborów kuchennych oraz łazienka – prysznic, pralka, pojemna zabudowa łazienkowa.

Kolejne trzy miejsca noclegowe znajdują się na dwóch antresolach, które są zlokalizowane po obu stronach domku.

Tiny House Lebiodka

Lebiodka znajduje się w pierwszej linii brzegowej dzięki czemu sąsiadujące domki zostają za nim. Domek składa się z jednego pomieszczenia oraz łazienki. Na antresoli znajduje się materac dla dwóch osób na dole zaś rozkładana kanapa dla kolejnych dwóch.

Aneks kuchenny wyposażony jest w płytę indukcyjną, czajnik,  naczynia, sztućce, garnki. W łazience duży prysznic.  W tym domku znajdziecie również mobilny stół, który z łatwością zamontujecie przy bocznej ścianie lub kanapie.

Tiny House Melisa

Domek Melisa jest kolejnym z najlepiej zagospodarowanych. Oprócz przestronnej kuchni oraz rozkładanej kanapy w domku znajdują się bezpieczne schody na antresole na której znajduje się miejsce do spania dla dwóch osób.

W dolnej części prócz rozkładanej kanapy znajduje się zamykane pomieszczenie do spania z dużym materacem dla dwóch osób. Domek jest nasłoneczniony przez większość dnia dzięki czemu jest jasny i przytulny.

Tiny House Tatarak

Tatarak to podhalański domek, który przeznaczony jest dla maksymalnie 4 osób. Na dużym materacu na antresoli jest miejsce do spania dla dwóch osób. Kolejne dwie odpoczną na bardzo dużej, rozkładanej kanapie. 

Aneks kuchenny zaopatrzony jest w piekarnik, płytę elektryczną, garnki i lodówkę. Na tarasie przed domkiem znajduję się kolejna przestrzeń wypoczynkowa. Domek ogrzewany jest pompą ciepła.

Tiny House Mięta

Domek pomimo krótszej – 6 metrowej przyczepy, przeznaczony dla czterech osób. W tym tiny prócz łazienki jest jedno pomieszczenie wypoczynkowo-sypialnianie z antresolą oraz rozkładaną kanapą.

Uzupełnienie stanowi aneks kuchenny w którego skład wchodzi kuchenka oraz lodówka oraz blat roboczy, który może posłużyć przy porannym śniadaniu.  Zielone zasłony nadają przytulnego charakteru.

Tiny House Bławatek

Bławatek przeznaczony jest dla maksymalnie 6 osób. Na dużym materacu na antresoli jest miejsce do spania dla dwóch osób. Kolejne dwie odpoczną w zamykanej sypialni. Dostawkę dla 2 osób stanowi rozkładana kanapa.

Aneks kuchenny zaopatrzony jest w płytę elektryczną, garnki, lodówkę oraz zmywarkę. W domku jest dostępna platforma streamingowa Netflix.  Dodatkową przestrzeń wypoczynkową znajdziecie na specjalnie – niżej – zaprojektowanej antresoli nad sypialnią. Antresola sprawia, że zyskujemy dodatkowe kilka metrów kwadratowych na niewielkiej przestrzeni.